איך לארגן יום הולדת מוצלח

יום הולדת בכל גיל הוא סיבה למסיבה, ואם כבר מסיבה אז אחת בלתי נשכחת!
הכנו בשבילכם רשימת טיפים שישדרגו יום הולדת לילדים בגילאי גן ובית ספר יסודי. תהנו.

 1. בטיחות- לפני שהחגיגה מתחילה בדקו את האיזור בו אתם מתכוונים לחגוג, שימו לב שאין שקעים חשופים, מקומות גבוהים, מוטות בולטים שאפשר להיתקל או ליפול מהם.
 2. מוזיקה- הכינו או קנו דיסק יומהולדת עם שירים מתאימים לגיל. ישנם עשרות שירי יום הולדת שישדרגו את המסיבה ויצרו אווירה נעימה ונהדרת.
 3. הפעלה- ישנן המון הפעלות אטרקטיביות היום, שימו לב שתבחרו הפעלה שתתאים קודם כל לילדכם. ברגע שילדכם יהנה ויתחבר למפעיל ולהפעלה כולם יהנו!
 4. התקציב לא מאפשר לכם לקחת מפעיל, אין בעיה צרו הפעלה משלכם.
 5. גייסו כמה קרובי משפחה והכינו תחנות בינהן ינועו הילדים כאשר בכל תחנה תיהיה פעילות אחרת, משחקים היתוליים, יצירה או פשוט ריקוד יהפכו את היום הולדת למעניינת וכייפית.
 6. קישוטים- אם יש דבר שאסור לחסוך בו אלא הקישוטים, לא מדובר על כסף מדובר על השקעה.
 7. השקיעו בקישוטים! ציורים שיצייר בעל השמחה, נייר קרפ משתלשל מהתקרה, בלונים, וסרטים צבעוניים, ישדרגו את יום ההולדת בצורה מדהימה.
 8. במקרה בו יום ההולדת נמצא במקום שלא מוכר לכל המשתתפים, צאו כמה שעות לך לפני האירוע ותלו שלטים באיזור כדי שכולם יגיעו בזמן.
 9. מצלמות- יום ההולדת הוא אירוע חשוב שתמיד רוצים לתעד.
 10. בדקו את המצלמות ערב לפני יום ההולדת בכדי להבטיח שלא יהיו תקלות, ותוכלו לתעד את כל הרגעים החשובים.
 11. פינות ישיבה- דאגו מראש שלכל הילדים יהיה מקום לשבת, כיסאות, כריות או אפילו מחצלת פשוטה יעשו את העבודה.
 12. פשוט תהנו! אל תלחצו, תנו לאירוע לזרום ושמרו על ראש פתוח, גם אם דברים לא הולכים בדיוק כפי שתכננתם זה בסדר. הכי חשוב שתיהיו רגועים, תיהיו קשובים לילדכם ולילדים האחרים וכל השאר כבר יבוא מעצמו.

מזל טוב!

הערות


כאן אתם יכולים להשאיר הערות ותגובות!