מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מפעיל/ה ליום הולדת?

  • פורסם: אוקטובר 10, 2012 
  • על ידי איריס   -  
  • סגור לתגובות על מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מפעיל/ה ליום הולדת?

מזל טוב! הנה חלפה לה עוד שנה וזו סיבה למסיבה, לפני שתצאו לחפש מפעיל ליום ההולדת בין אם מדובר בליצנית, מאפרת, פעילות עם חיות, מתנפחים ועוד אלפים, כדאי לשים לב לכמה דברים.

הראשון ואולי החשוב ביותר- מה רוצה הילד ומה מתאים לו?
לעיתים קרובות כששואלים את בעל השמחה, הוא מושפע מיום ההולדת האחרון שהשתתף בו, מסדרת טלוויזיה וכו'. אין אדם שמכיר אותו טוב יותר מכם. אתם יודעים האם הילד בישן או לא, האם הוא פוחד מתחפושות, מחיות… קחו את כל אלה בחשבון. אחרי שצימצמתם בעצמכם את האפשרויות המתאימות, שבו עם הילד הציעו לו אפשרויות שונות ואפילו הראו תמונות שונות מאתר האינטרנט. אתם תרגישו מה באמת מדבר אליו.

מיקום
מיקום הפעילות יכול להשפיע מאוד על איכות ההפעלה. לכל הפעלה המיקום והתנאים האידיאלים להצלחתה. וודאו עם המפעיל איזה שטח הוא צריך, האם עדיף במקום פתוח או סגור, ותכננו את ההפעלה לפי יכולתכם ולפי המלצותיו.

מספר משתתפים
גם כאן, חשוב לשאול האם הפעילות מתאימה למספר נמוך/ גבוה של ילדים. אם תכננתם להביא הפעלה לגן/כיתה שלמים וודאו שאכן המפעיל/ה מגיעים ערוכים לכמות זו.

זמן
התאימו את ההפעלה לגיל הילד. הקטנטנים שבינינו מתעייפים מאוד מהר, בייחוד כשמדובר על אירוע יוצא דופן ומרגש. שימו לב, שהפעילות לא ארוכה מידיי עבורם וכוללת פעילות בתנועה. בעוד שהגדולים יכולים לשבת זמן ממושך יותר ולהנות מהפעלה מעשירה וחווייתית. דאגו לשאול את המפעיל האם הוא מתאים את הפעילות ספציפית לכל גיל וגיל.

אצלנו בחי וחיוך לוקחים בחשבון את כל הגורמים הללו ומתאימים הפעלה אישית לכל מסיבה ומסיבה. נשמח לחגוג גם איתכם.

במידה שאכן ווידאתם את כל הדברים, המחיר והתאריך מתאימים, צפויה לכם מסיבה נפלאה!

מזל טוב
0547393905


לא ניתן להשאיר הערות.