כיצד לקשט את הבית ליום הולדת עם חיות?

  • פורסם: ספטמבר 1, 2013 
  • על ידי איריס   -  
  • סגור לתגובות על כיצד לקשט את הבית ליום הולדת עם חיות?

אז… בחרתם לחגוג איתנו יום הולדת עם חיות. אנחנו נגיע עם הציוד, המוזיקה, המחצלות, החיות והחוויות. אבל הכיף יכול להתחיל כבר כמה ימים לפני האירוע.
אז הנה כמה טיפים להכנת הבית והאווירה הכללית לקראת יום ההולדת, שכמובן כדאי ורצוי לתת לבעל/ת השמחה לקחת בהם חלק.

1. הזמנות  –

עוד לפני שלב קישוט הבית, אפשר כבר בשלב ההזמנות לחברים ולחברות, לעצב את ההזמנה בצורת חיה או אלמנטים של חיות. כיום קל מאוד למצוא באינטרנט תמונות של חיות אמיתיות או מצוירות ולעצב הזמנה.  נשמח לשלוח תמונות ודוגמאות להזמנות, רק לא לשכוח לחלק בזמן.

2. קישוט הקירות –

אפשר להדפיס תמונות של חיות מצוירות וצבעוניות, ולהדביק על הקיר.
בנוסף, אפשר לקחת מספר תמונות של חיות, לגזור ולקשור אותן לחוט. לאחר מכן, את החוט אפשר לתלות מקיר לקיר, ובכך ליצור שרשרת חיות יפה שתלויה מעל ראשי הילדים (רק לא נמוך מידיי).

קישוט הקירות ליום הולדת עם חיות

3. קישוט הריהוט בבית –

כמעט בכל חנות בדים ניתן למצוא בדים זולים עם הדפסים חייתיים. אפשר לקשט את הכיסאות, השולחן או כל דבר אחר בבית שתרצו בעזרת בדים אלו (כמו פסי זברה או חברבורות נמר) ולהפוך את הבית לג'ונגל אמיתי. הוסיפו כמה ציורים של עצי דקל או שיחים גדולים ותראו איך האווירה בבית משתנה במהירות.

מפת זברה ליום הולדת עם חיות

4. העוגה –

אין אין אין חגיגה, בלי בלי בלי בלי- עוגה! עוגת חיות היא חלק בלתי נפרד מיום הולדת עם חיות. אל תמהרו לרכוש עוגה, בדרך כלל העוגות המרשימות ביותר (והטעימות יותר) הן העוגות שמכינים לבד. בחנויות המספקות ציוד לימי הולדת ניתן למצוא אביזרים רבים לקישוט העוגה במחירים סבירים ביותר. ישנם אין ספור מתכונים, באינטרנט או בספרים המלמדים להכין עוגות בצורות ארנב, פיל, אריה  או ג'ונגל שלם.

עוגת חיות קיפודעוגת חיות ג'ונגל

5. כלי האוכל –

אפשר תמיד לשפר את האווירה והכיף בעזרת צלחות עם איורי חיות או סכו"ם בצורת חיות שאפשר להשיג כמעט בכל חנות במחירים לא יקרים. גם על האריזות של חטיפים שונים או בקבוקי שתייה (כמו "ויטמנצ'יק") ישנם איורים של חיות שיכולים לתרום לכיף הכללי של יום ההולדת.

6. בלונים –

קנו בלונים רגילים וציירו עליהם פרצופים של חיות או (אם אתם רוצים ממש להשקיע) קשטו את הבלונים בפסי זברה או חברבורות נמר, או אפילו הדביקו לבלונים עיניים, אוזני פיל גדולות מנייר, חדק ארוך ותראו איך הילדים מתלהבים.

לסיום, לא חסרות דרכים להכין את הבית לחגיגה עם חיות. גם אם תבחרו בדרך אחת ולא בכולן תוסיפו לאווירה הכללית ולחוויית יום ההולדת.

ואחרי הציפייה וההכנות תוכלו לתת לנו לעשות את מה שאנחנו עושים הכי טוב, לחגוג איתכם יום הולדת!

מזל טוב


לא ניתן להשאיר הערות.